Sayfa Kuralları

 • Sayfa Kuralları  Genel Bilgilendirme

  1. Muscle Loading olarak üyelerin paylaşımını takip etmekteyiz. Fakat üyelerin yapacağı paylaşımları eş zamanlı görmek ve anında tespit edip düzeltmek mümkün olmadığından yapılmış olan bu paylaşımların gerçekliği, doğruluğundan Muscle Loading olarak sorumlu olmadığını belirtmekteyiz.
  2. Sayfamızdaki makaleler, forum paylaşımları, görseller gibi tüm materyallerde sağlığa zarar verecek, insanları yanlış yönlendirecek bilgilere son derece dikkat etmekteyiz. Sayfamızda yer alan bilgiler tavsiye niteliğindedir. Ayrıca sayfamızda tanıtımı yapılmakta olan yasal olan ek gıda (supplement) ürünlerinin kullanımı da tavsiye niteliğindedir. Tüm bunların kullanımı ve uygulanması için doktorunuza danışınız.
  3. Sayfa ziyaretçileri ve üyeler sayfada yer alan herhangi bir paylaşım, görsel gibi materyalleri başka bir sayfada kullanamaz. Kullanılması durumunda izin alınması ve kaynak gösterilmesi gerekmektedir. Sayfamızda kullanılan görseller ücretle satın alınmış lisanslı görsellerdir.

  Üyelik Hakkında

  1. Üyeler kullanıcı adı oluşturmada son derece dikkatli olmalıdır. Küfür, argo ya da şiddet içeren bir kullanıcı adı kullanımı yasaktır. Bu tip kullanıcı adı kullanımı yasaklanmanıza neden olabilir.
  2. Kulanıcı adı seçiminde yönetici gibi bir algı oluşturacak kullanıcı adı seçimi yasaktır.
  3. Birden fazla üyelik oluşturarak amacı dışında sayfayı kullanmak yasaktır.
  4. Kullanacağınız avatarınızı özenle seçmeniz gerekmektedir. Atatürk düşmanlığı, din düşmanlığı, ırkçılık, siyasi ve şiddet içeren avatar kullanımı yasaktır.
  5. Kullanıcı profilinizde hakkımda, imza ve diğer açıklama yazılacak alanlarda firma bilgileri, logo, reklam, adres, telefon bilgileri paylaşımı yasaktır. Bunları yapmak özel profil statüsüne tabidir. Ücretlendirme için bir yöneticiye danışmalısınız.

  Paylaşımlar Hakkında

  1. Paylaşım yapmadan önce önce sorularınızı arayınız. Çünkü başka bir kullanıcı aynı paylaşımı yapmış olabilir ve sorularınızın cevabını bulabilirsiniz. Arama yapmadan paylaşım yapmak ve aynı soruları sormak bilgi bulma zorluluğu ve bilgi kirliliği yaratacaktır. Kalıcı olarak yasaklanmanıza neden olabilir.
  2. Paylaşımlarınızda ve cevaplarınızda Türkçe kullanımına özen gösteriniz. Kısaltma kelimeler, hatalı cümlelerden kaçınınız. Aksi takdirde uyarı almanız ve uyarıların devamında kalıcı olarak yasaklanmanız kaçınılmazdır.
  3. Konu oluştururken konu başlığı seçiminiz açıklayıcı ve doğru bir anlatımla yazılmalıdır.

Şimdi Katıl!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olun ve topluluğumuzun bir parçası olun!