Yüksek Kaliteli Amerikan Fitness Ekipmanları TRUE Fitness

TRUE® Fitness Hakkında

Amerika St. Louis merkezli TRUE Fitness 1981 yılında kurulmuştur. Kurulduğundan bu yana iki temel düşünce ile ilerlemeyi hedeflemiştir. En kaliteli ürünleri sunmak ve bunu en iyi hizmetle desteklemek.


Yıllar geçtikçe değişen fitness endüstrisinde yeni pazarları ve müşteri ihtiyaçlarını sürekli takip etmektedir. Değerlerine uygun olarak TRUE, en başından beri ekipmanlarını en son teknoloji ve güvenlik önlemleriyle donatmış, müşterilerine bunu gönül rahatlığıyla sunarken mümkün olan en iyi egzersiz deneyimini yaşatmıştır.

TRUE Fitness'ın Türkiye'de Hedefleri

Dünya'da fitness tesisleri artık bambaşka bir boyuta ulaştı. TRUE Fitness gelişen fitness sektörünün öncü firmalarında olduğu için bunun gururunu yaşıyor. TRUE Fitness Dünya' da olduğu gibi Türkiye'de de otel zincirleri, profesyonel futbol ve basketbol kulüpleri, 1. sınıf spor tesisleri, devlet kurum ve kuruluşları gibi sektörleri hedefliyor.


Daha fazla bilgi için TRUE Fitness' ın Türkiye Distribütörü Gerçek Fitness'ın resmi sayfası gercekfitness.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.