Feragatname

İçerik için sorumluluk sınırlaması

Web sitemizin içeriği titiz bir özen ve bilgimiz dahilinde derlenmiştir. Ancak, sayfaların güncelliği, eksiksizliği veya doğruluğu için herhangi bir sorumluluk kabul edemeyiz.


Pursuant to section 7, para. 1 of the TMG (Telemediengesetz – Tele Media Act by German law), we as service providers are liable for our own content on these pages in accordance with general laws. However, pursuant to sections 8 to 10 of the TMG, we as service providers are not under obligation to monitor external information provided or stored on our website. Once we have become aware of a specific infringement of the law, we will immediately remove the content in question. Any liability concerning this matter can only be assumed from the point in time at which the infringement becomes known to us.

Dış bağlantılar için sorumluluk sınırlaması

Web sitemiz üçüncü tarafların web sitelerine bağlantılar içermektedir (“dış bağlantılar”). Bu web sitelerinin içeriği kontrolümüz altında olmadığından, bu tür harici içerik için herhangi bir sorumluluk kabul edemeyiz. Her durumda, bağlantılı web sitelerinin bilgi sağlayıcısı, sağlanan bilgilerin içeriğinden ve doğruluğundan sorumludur. At the point in time when the links were placed, no infringements of the law were recognisable to us. As soon as an infringement of the law becomes known to us, we will immediately remove the link in question.

Telif Hakkı

Bu web sitesinde yayınlanan içerik ve eserler, bu sitenin barındırıldığı ülkenin telif hakkı yasalarına tabidir. Telif hakkı yasasının kapsamı dışında kalan her türlü çoğaltma, işleme, dağıtım veya kullanım şekli, söz konusu yazarın veya yazarların önceden yazılı onayını gerektirir.

Veri koruması

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, sunucumuzda erişim (tarih, saat, erişilen sayfa) hakkında bilgi depolanabilir. Bu, kişisel verilerin analizini temsil etmez (örneğin; ad, adres veya e-posta adresi). Kişisel veriler toplanırsa, bu yalnızca - mümkün olduğu ölçüde - web sitesinin kullanıcısının önceden onayı ile gerçekleşir. Kullanıcının açık onayı olmadan verilerin üçüncü taraflara iletilmesi gerçekleşmeyecektir.


Verilerin İnternet üzerinden (örneğin, e-posta ile) iletilmesinin güvenlik açıkları sağlayabileceğini açıkça belirtmek isteriz. Bu nedenle, verileri üçüncü tarafların erişimine karşı tamamen korumak mümkün değildir. Bu tür güvenlik açıklarından kaynaklanan zararlar için herhangi bir sorumluluk kabul edemeyiz.


Üçüncü taraflarca yayınlanan tüm iletişim bilgilerinin reklam amacıyla kullanılması açıkça hariç tutulmuştur. İstenmeyen reklam bilgilerinin gönderilmesi durumunda yasal adımlar atma hakkımızı saklı tutarız; örneğin, spam posta yoluyla.


Kaynak: Mustervorlage.net